Cannature

Kategórie
 
 
 
 
 

Cannature

Cannature slovenské konopné produkty

konopné produkty zo Slovenska

Prečo konopné produkty Cannature?

Sme mladá firma zaoberajúca sa pestovaním, spracovaním a predajom produktov z konopy. Máme za to, že konopa je rastlina, ktorá nám slúžila od nepamäti. Vlákno, pazderie (drevnatá časť stonky), listy a semienka. To sú základné časti, ktoré nám ponúka. Široké využitie v potravinárskom, textilnom, stavebnom a dokonca automobilovom priemysle, nemôže ostať bez vášho povšimnutia a tak Vám prinášame poctivé Slovenské konopné produkty.

Náš sortiment tvoria konopné potraviny a konopná kozmetika. Ochutnať môžete náš konopný čaj, konopné semienka, konopné semienka pečené s morskou soľou a konopný olej. Pokožke môžete dopriať výživu a hydratáciu konopným krémom, konopným mydlom a konopným šampónom. Poctivý konopný čaj je zbieraný ručne, a tak je zaručená vysoká kvalita mladých listov. Následné drvenie a balenie, teda príprava produktu do jeho finálnej podoby prebieha taktiež manuálne. Konopné semienka sú pečené (nie pražené) v kvalitných peciach bez pridania oleja spoločne s morskou soľou. Keďže sa u produktov zo semienka a listov využíva primárne ručná práca, zaručujeme Vám prvotriednu kvalitu. Konopný olej je lisovaný na území východného Slovenska spoločnosťou, ktorá má dlhoročné skúseností s lisovaním olejov rôznych druhov. Konopná kozmetika je pripravovaná v spolupráci s Tatranskou firmou s takmer 15 ročnými skúsenosťami s výrobou kozmetiky, ktorej dodávame konopný olej a sušinu ktorá je súčasťou našej konopnej kozmetiky.

Chceme sa podieľať na znovu navrátení konopy na slovenské polia, a tak sa priblížiť našej histórii v jej pestovaní, ktorá siaha až do roku 1200 n.l. Okrem toho sa snažíme príležitostne zapájať, alebo sami organizovať rôzne ekologické aktivity a prostredníctvom blogov a sociálnych sietí podnecovať k zodpovednejšiemu sa správaniu voči prírode. Uvedomujeme si tiež problémy, ktorým naša Zem musí čeliť, a tak sa ako producenti snažíme vytvárať čo najmenej odpadu, pokiaľ možno, tak aspoň recyklovateľného. Vážime si, že podporujete lokálne konopné produkty!


Zobraziť všetky výrobky Cannature


Kontakt

Cannature s.r.o.
Zimná 35
Spišská Nová Ves

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia