Citrónová šťava zo Sicílie ušetrí až 70% nákladov na citróny - Bionákupy.sk

Kategórie
 
 
 
 
 

Citrónová šťava zo Sicílie ušetrí až 70% nákladov na citróny

citrónová šťava

Naša bio citrónová šťava 250ml obsahuje citróny v hodnote cca. 6 Eur, ktoré boli krásne dozreté, zbierané a lisované priamo v Taliansku na Sicílii.

O citrónoch sa toho už napísalo dosť, takže ich blahodárne účinky a využitie pozná väčšina z Vás. Existujú stovky domácich receptov, no momentálne je hitom, piť ráno po prebudení vlažnú vodu so šťavou z citróna.

Určite chcete pre svoje telo to najlepšie. Pravda o predražených citrónoch je taká, že sa zberajú ešte nedozreté. Kvôli transportu sú striekané chemikáliami a rôznymi pesticídmi proti škodcom a plesniam. A taký citrón má okrem nízkeho obsahu vitamínu C aj nízke hladiny betakaroténu, kyseliny listovej a ostatných vitamínov B.

Prečo to vlastne vysvetľujeme?

V našom eshope nájdete citrónovú štavu priamo z Talianska. Citróny sú zbierané a lisované až po dozretí. Tým si šťava zachová vysoký obsah látok, pre ktoré citróny vlastne kupujeme. Dokonca neobsahuje žiadne konzervanty a prísady. V žiadnom prípade sa nejedná o koncentrát. O tom svedčí aj jemné zakalenie v spodnej časti fľaše.

Porovnanie

Bio citrónová šťava 250ml balenie obsahuje šťavu z 10 citrónov. Teraz poďme do obchodu, kde váži 10 bežných citrónov takmer 2 kilá. Momentálne po našom malom prieskume, sa cena za kilogram tohto citrusového zázraku pohybuje na úrovni 3 eur. Takže naša šťava obsahuje citróny v hodnote 6 eur, ktoré boli dokonca krásne žlté a dozreté, až potom pozbierané a lisované priamo v Taliansku.

Ešte rozmýšľate, prečo si nekúpiť kvalitnú bio citrónovú šťavu?

 
 
 
Citrónová šťava zo Sicílie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia