Kategórie
 
 
 

Bez bieleho cukru

Bez laktózy

Bez konzervantov

Bez palmového oleja

 
 

Poštovné zdarma nad 25 €

Doprava už od 2,6 €

Darček k objednávke

Darček k objednávke

Zľava po zaregistrovaní

Zľava po zaregistrovaní

Zľava za platbu kartou

Zľava za platbu vopred

 
 
 
 

Mandle v surovej svetlej čokoláde RAW BIO 70g Cocoa

Mandle obalené v surovej svetlej čokoláde, ktorá je vyrobená z nepražených kakaových bôbov odrody Criollo. Gurmánsky zážitok pre milovníkov čokolády.
Kód produktu:COmand
Výrobca:Cocoa
Dodacia lehota
Produkt si môžete rezervovať kliknutím na zaslať otázku.
Dostupnosť: Na objednávku - u vás do 14 dní
Vaša cena:: 3,75 € bez DPH
4,50 € s DPH

Mandle obalené v surovej svetlej čokoláde, ktorá pochádza z tých najkvalitnejších kakaových bôbov na svete, odrody Criollo

Surová čokoláda sa vyrába výhradne ručným spôsobom z nepražených kakaových bôbov odrody Criollo. Sladená výlučne cukrom z kokosových kvetov, ktorý dodáva čokoláde jemne karamelovú chuť a navyše má oveľa nižší glykemický index ako bežný cukor. Spracováva sa do teploty 45°C, preto ju označujeme ako surová (RAW).

Kakao Criollo predstavuje asi len 1% svetovej produkcie a rastie hlavne v Strednej a Južnej Amerike. Zbiera sa ručne pomocou kanoe hlbkovo v dažďovom pralese. Kakaové bôby sú sušené prirodzene na slnku.

Kakaové bôby obsahujú vitamíny A, B, C a E. Z minerálov obsahujú horčík, železo, draslík, chróm a vápnik. Navyše kakaové bôby sú zdrojom omega-6 mastných kyselín a aminokyselín, hlavne tryptofánu, ktorý zvyšuje produkciu serotonínu. Serotonín je látka zodpovedná za pocit šťastia a spokojnosti. Proti stresu a depresii je najlepší bojovník kakao.

Tip na čítanie

Kakaové bôby, pravá chuť kakaa. Pre labužníkov ako stvorené!

Obsah kakaa: min. 47%

Zloženie

  • čokoláda* (65%) (cukor z kvetov kokosovej palmy*, kakaové maslo*, nepražené kakaové bôby Criollo*, lyofilizovaná kokosová voda*, Bourbon vanilka*), mandle* (35%)
    *z biologického poľnohospodárstva

Alergény

  • Môže obsahovať stopy orechov.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia