Infobar icon

Mlynčeky KOMO - Na základe opatrení z dôvodu COVID-19 pracuje aktuálne vo výrobnom závode KOMO len 30 zamestnancov z pôvodných 170, čo značne sťažuje výrobu mlynčekov u výrobcu KOMO v Rakúsku. Aktuálne výrobca KOMO a my v bionakupy.sk evidujeme zvýšený počet objednávok na mlynčeky, preto vás prosíme o trpezlivosť a pochopenie. Všetky mlynčeky budú dodané, ale s meškaním pár týždňov. Výrobca KOMO a my robíme všetko preto, aby sme vám mlynčeky dodali čo najskôr. Ďakujeme ešte raz za trpezlivosť.

Kategórie
 
 
 
 
 

Dôležitou súčasťou zdravého životného štýlu je aj čistá domácnosť bez chémie. Preto sme pre vás vybrali ekologické čistiace prostriedky, ktoré neobsahujú syntetické vonné látky, farbivá, syntetické konzervačné látky a SLES, neobsahujú EDTA, Chlór izotiazol a ani zvyšky živočíšnych produktov a sú navyše dermatologicky testované a neublížia ani bábätkám.

Nedáme dopustiť na kváskový chlieb z čerstvo namletej múky a preto z vlastnej skúsenosti vám odporúčame mlynčeky na obilie Komo. Náš deň si už ani nevieme predstaviť bez čerstvo namletých vločiek s vločkovačom Komo.

Domácnosť harmonizujeme soľnými lampami, ktoré vďaka príjemnému svetlu dokážu prinavrátiť stratenú energiu. Ich prednosťou sú najmä ionizačné vlastnosti, ktoré zlepšujú ovzdušie v miestnosti a tiež prispievajú ku zmierneniu niektorých zdravotných problémov. Ich účinky si nevedia vynachváliť najmä astmatici a alergici.

 
 
Vyberte si z ponuky

Domácnosť

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 
Mixér KomoMIX+ 1400W Komo
OdporúčameNovinka

Mixér KomoMIX+ 1400W Komo

500,00 €

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia