Kategórie
 
 
 

Bez bieleho cukru

Bez laktózy

Bez konzervantov

Bez palmového oleja

 
 

Poštovné zdarma nad 25 €

Doprava zadarmo

Darček k objednávke

Darček k objednávke

Zľava po zaregistrovaní

Zľava po zaregistrovaní

Zľava za platbu kartou

Zľava za platbu vopred

 
 
 
 

Broskyňový džem TOP BIO 210g Agritur

Broskyňový džem bez cukru, pektínu a konzervantov. S vysokým podielom šťavnatých a dozretých broskýň od miestnych farmárov z Talianska.
Kód produktu:TBIOPES
Dodacia lehota
Produkt si môžete rezervovať kliknutím na zaslať otázku.
Dostupnosť: Na objednávku - u vás do 14 dní
Vaša cena:: 4,25 € bez DPH
5,10 € s DPH

Dovoľte nám vziať vás do raja a pripomenúť vám prázdniny u babičky. Pamätáte ako vás každé ráno vítala s domácim chlebíkom natretým džemom? Vtedy ste vedeli ako znie prítomný okamih a ukľudňujúca hudba v pozadí. Broskyňový džem bez cukru vám to pripomenie aj teraz. Chutí ako domáci džem bez cukru, no stále jemne a lahodne. Sladený prírodnou koncentrovanou šťavou. Vhodný aj pre bezlepkové recepty a pečenie domácich maškŕt. Čo tak perníkový koláč natretý džemom a posypaný mandľami? Za nás skvelá kombinácia.

Vďaka procesu výroby pod tlakom menším ako 1 bar a maximálnej teplote 45 - 50°C si broskyňový džem uchováva všetky enzýmy, minerály a vitamíny z ovocia. Klasické džemy a lekváre sú varené pri 100°C a ich výživová hodnota je veľmi nízka. Po otvorení broskyňového džemu TOP BIO vás privíta skvostná vôňa, farba i chuť BIO ovocia. Na výrobu 100g džemu sa používa 130g čerstvých dozretých broskýň. Myslíme, že viac slov je v tejto chvíli zbytočných. Lepšie raz ochutnať, ako 100 - krát počuť. Čo vy nato?

Múdrosť “Menej je niekedy viac” skrátka pri tomto džeme neplatí. Vsaďte na kartónové balenie a užite si skvelé maškrtenie.

  • Zloženie: broskyne*, prírodný cukor z hrozna* (=koncentrovaná hroznová šťava)*, citrónová šťava*   = * z biologického poľnohospodárstva
  • Hmotnosť: 210g
  • Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste.
  • Krajina pôvodu: Taliansko (Ovocie je vypestované farmármi združenými v Cooperativa Agritur, ktorá sa nachádza v blízkosti regionálneho parku Corno alle Scale pri Bologni)

TIP: Prinášame vám viacero príchutí lahodných džemov bez cukru. Odporúčame aj článok: Džem bez cukru - existuje vôbec?

“Za kvalitnými produktami hľadajte osobný prístup, nie certifikáty - tie sú len bonusom.”

Myšlienkou rodinného eshopu bionakupy.sk je žiť udržateľne s úctou k prírode a ponúknuť zákazníkom z každého rožka troška. Všetky produkty prešli skrz naše ruky i domácnosť. Výrobcov osobne poznáme a ak sa nám produkt nepozdáva, miesto na našom eshope si nenájde. Ak hľadáte aj produkty predávané s láskou, s BIO nákupmi jednoducho nie je o čom.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia