Náš príbeh

Kategórie
 
 
 
 
 

Náš príbeh

História rodinnej spoločnosti BIO nákupy s.r.o. sa začala písať v roku 2015. Všetko to začalo samo vzdelávaním a hľadaním kvalitných informácií o výžive a fungovaní ľudského tela.

Začali sme podrobnejšie skúmať produkty dostupné na slovenskom trhu. Vedeli sme, že biely cukor, umelé sladidlá, konzervanty, laktóza, umelé farbivá a dochucovadlá v zložení nemajú čo robiť. Našli sme zaujímavé produkty od poctivých slovenských biofarmárov, ale aj produkty, u ktorých zloženie nebolo na prvom mieste.

Rozhodli sme sa pozrieť, čo ponúkajú susedné európske štáty. Vybrali sme pre Vás Taliansko, ktoré patrí medzi prvých výrobcov v Európe v bio poľnohospodárstve a patrí medzi najväčších výrobcov citrusov, olív, ovocia, obilnín a zeleniny na svete.  

Vyberali sme medzi mnohými výrobcami a našli sme výrobcov, pre ktorých je na prvom mieste produkt a jeho zloženie. Navštívili a spoznali sme osobne našich výrobcov. Začali sme s ochutnávkami výrobkov a spustili sme náš prvý eshop bionakupy.sk

Po spustení eshopu nás začali kontaktovať obchody so zdravou výživou so záujmom spolupracovať. To bol pre nás ďalší významný posun vpred a začali sme sa venovať aj veľkoobchodu.

Pravidelne sa zúčastňujeme na najväčšej talianskej výstave o BIO potravinách SANA v Bologni a slovenskej výstave Gluten Free v Trenčíne.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia