Pasírované paradajky TOP BIO 540g Agritur

Kategórie
 
 
 
 
 

Pasírované paradajky TOP BIO 540g Agritur

Pasírované paradajky sú vhodné na prípravu paradajkovej polievky alebo paradajkovej omáčky. Passata je vyrobená z 3kg paradajok na 1kg.
Kód produktu:ORO50
Dodacia lehota
Tento produkt nie je momentálne k dispozícii.
Dostupnosť: Na objednávku
Vaša cena:: 4,16 € bez DPH
4,99 € s DPH

Exkluzívne pasírované paradajky zo slnečného regiónu Emilia Romagna neobsahujú konzervanty, vodu a ani chcemické prísady. 1 fľaša obsahuje až 1,62 kg paradajok.

Paradajky sú pestované v slnečnom regióne Emilia Romagna na severe Talianska malými farmármi zoskupenými v združení Agritur. Ihneď po zbere sú dozreté a štavnaté paradajky spracovávané pri nízkej teplote cca. 50°C, čím sa zachová ich pôvodná farba a chuť. Vďaka spracovávaniu do teploty 50°C sa zachovávajú všetky enzýmy, vitamíny a minerály.

Na výrobu 1kg pasírovaných paradajok boli použité až 3kg čerstvých a dozretých paradajok.

Pasírovné paradajky od výrobcu Agritur patria medzi najkvalitnejšie passaty, ktoré sú dostupné na trhu, pretože sa v nich neničia enzýmy, vitamíny a minerály varom pri 100°C ako pri tradičnom spôsobe výroby passaty.

Paradajky sú bohaté na látku lykopén, ktoré majú preukázateľné protirakovinové účinky. Ak sú paradajky tepelne upravené a skombinované s olivovým olejom, tak sa zlepšuje celkové vstrebávanie látky lykopén do tela.

Paradajky neobsahujú tuk a obsahujú málo soli a cukru. Sú bohaté na antioxidanty, kyselinu ferulovú, vitamíny - C a E a minerály - zinok a draslík.

Spôsob použitia

  • ideálne na prípravu omáčok a zeleninového ragu k cestovinám. Jednoducho zohrejete pasírované paradajky na panvici za niekoľko minút.

Zloženie

  • paradajky* (99,5%), soľ
    *z biologického poľnohospodárstva

Hlavné výhody

  1. vyrobené z dozretých a šťavnatých paradajok
  2. fľaša obsahuje až 1,62 kg paradajok
  3. spracovávané do teploty 50°C
  4. zachované všetky enzýmy, vitamíny a minerály
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia