Kategórie
 
 
 
 
 
Soľné lampy
 
 
  1. Soľné lampy vyžarujú príjemné svetlo. Toto svetlo dodáva miestnosti útulnú a teplú atmosféru, takže ľudia sa cítia príjemnejšie a pohodlnejšie v takejto miestnosti.
  2. Pomáhajú pri čistení vzduchu a nazývame ich aj prírodné čističky. S použitím lampy sa dá vyčistiť od znečistenia celá miestnosť. Vzduch, ktorý budete dýchať, tak bude bez akéhokoľvek znečistenia, ako aj toxínov, ktoré môžu poškodiť vaše telo.
  3. Negatívne ióny pôsobia proti pozitívnym iónom, ktoré uvoľňujú elektrické zariadenia, ako sú počítače, televízor, mobil, luster a iné zariadenia. Pomáhajú pri čistení vzduchu od pozitívnych iónov, ktoré môžu spôsobiť zdravotné problémy.
  4. Sú ideálne do detských izieb na čistenie vzduchu. Použitie himalájskej soľnej lampy v detských izbách pomôže pri čistení vzduchu od plesní, baktérií, alergénov a vírusov, ktoré môžu spôsobiť deťom astmu a iné vírusové infekcie. To umožní, aby vzduch, ktorý vaše deti dýchajú, bol čistý a bez akýchkoľvek prvkov, ktoré môžu spôsobiť poškodenie ich celkového zdravia.
  5. Negatívne ióny, ktoré soľné lampy emitujú spôsobia, že osoba v blízkosti soľnej lampy zostane uvoľnená a bez stresu. Je známe, že znižujú pocit nervozity u ľudí, ktorí sú vždy vystavení pozitívnym iónom, ktoré uvoľňujú elektrické zariadenia v ich blízkosti. Keď je soľná lampa umiestnená v spálni, môže pomôcť podporiť lepší spánok, najmä pre tých, ktorí zápasia s nespavosťou.
  6. Soľné lampy pomáhajú pri udržiavaní vzduchu bez voľných radikálov, ktoré môžu spôsobiť rakovinu a ďalšie vážne zdravotné problémy. Lampy pomáhajú absorbovať vlhkosť vo vzduchu a uvoľňujú ióny, ktoré pomáhajú pri čistení vzduchu a zbavujú ho všetkých toxínov, ktoré môžu spôsobiť vážne poškodenie zdravia u ľudí vystavených pozitívnym iónom.

TIP: Prečítajte si inšpiratívny článok o všetkých benefitoch soľnej lampy, kde vám aj poradíme ako si vybrať tú správnu veľkosť soľnej lampy.

soľné lampy v domácnosti

 
 

Soľné lampy

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia