Ananás sušený krúžky 500g Nutrivital

Kategórie
 
 
 
 
 
Ananás sušený krúžky 500g Nutrivital
zväčšiť obrázok
Odporúčame
nesírený ananás sušený
 

Ananás sušený krúžky 500g Nutrivital

Nesírený sušený ananás bol vypestovaný a usušený prirodzeným spôsobom na slnku v Kostarike. Neobsahuje žiadne prídavné látky, aditíva a ani konzervanty.
Kód produktu:anasus
Výrobca:Nutrivital
Dodacia lehota
Tento produkt nie je momentálne k dispozícii.
Dostupnosť: Na objednávku
Vaša cena:: 10,75 € bez DPH
12,90 € s DPH

Sušený ananás v prémiovej kvalite bol dopestovaný a prirodzene usušený na slnku v Kostarike a v Ekvádore. Neobsahuje žiadne prídavné látky a ani aditíva. Ananás je nesírený a neobsahuje žiadne konzervačné látky.

Ananás sa v Latinskej Amerike považuje za liečivé ovocie a to plným právom. Ananás je bohatý na enzýmy, hlavne na enzým bromelín, ktorý môže podporiť trávenie, znížiť krvný tlak a čistiť krvné cesty. Tento enzým sa využíva pri výrobe rôznych preparátov na rýchlejšiu regeneráciu po operáciach, pri bolestiach kĺbov, únave či zápalových ochoreniach.

Ďalšie významné enzýmy ananaín, ananása a peroxidáza môžu obmedziť rast rakovinových buniek. Obsahuje všetky významné vitamíny, až 16 minerálov a dôležité stopové prvky.

Ananás je príjemne sladký, ľahko stráviteľný a hodí sa do rôznych dezertov alebo len tak ako zdravá maškrta počas dňa. Môžeme ho nakrájať na menšie kúsky a pridať do raňajkových kaší, jogurtov alebo do cesta.

Odporúčame kupovať výhradne nesírené ovocie, pretože Oxid siričitý (E220) patrí do skupiny 14 najrizikovejších potravinových alergénov. Do potravín sa pridáva za účelom ochrany pred kontamináciou baktériami. Široko využívaný je aj pre schopnosť zachovať farbu potraviny a zabrániť jej zhnednutiu. U alergikov môže spôsobiť laxatívne problémy, vyvolať nevoľnosť, dýchacie problémy, bolesti žalúdka a hlavy alebo sa prejaviť svrbením, začervenaním pokožky či vyrážkami.

Zloženie

  • sušený ananás

Alergény

  • Môže obsahovať stopy orechov a semienok.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia