Veľkoobchodné informácie

Kategórie
 
 
 
 
 

Veľkoobchod

Naša rodinná spoločnosť BIO nákupy s.r.o. sa venuje dovozu a distribúcii zdravých produktov do vybraných lekární, zdravých potravín a eshopov.

Zameriavame sa na prémiové produkty v BIO kvalite a produkty vysokej kvality bez BIO certifikátu, ale vždy s dôrazom na zloženie.

V zložení odmietame biely cukor a umelé sladidlá, laktózu a mliečne deriváty, konzervanty a palmový olej.

Spolupracujeme s poprednými slovenskými, talianskymi a kanadskými výrobcami La Finestra sul Cielo, Cooperativa Agritur, Biotuscany, Gelfruit a Cafézia. Všetkých výrobcov osobne poznáme a navštívili sme ich farmy a závody. Záleží nám na produkte od "semienka" až po jeho distribúciu k zákazníkovi.

Ponúkame vám široký sortiment strukovín, obilnín, múk, cestovín, olejov a octov, sladidiel, semienok, orechov, makrobiotiky, džemov, štiav, ručne robených výrobkov a mnohé ďalšie výrobky.

Ak sa chcete odlíšiť od konkurencie a ponúknuť svojim zákazníkom produkty, ktoré nájdu jedine u vás, tak ste na správnom mieste. Garantujeme vám, že výrobky sú nové na slovenskom trhu a vynikajú svojou kvalitou a zložením.

Náš centrálny sklad sa nachádza pri Poprade, čo nám umožňuje pružne reagovať na potreby zákazníkov stredného, východného a západného Slovenska. 

Podporujeme vznik nových obchodov a eshopov, preto obchodné podmienky nastavujeme individuálne podľa vašich potrieb a svojim stálym zákazníkom poskytujeme špeciálne výhody.

Možnosť nákupu cez eshop B2B

Po zaregistrovaní v našom eshope a overení vašich údajov vám pridelíme VO práva. Následne môžete robiť svoje objednávky aj prostredníctvom nášho eshopu, v ktorom nakupujete pohodlne za VO ceny.

 

Napíšte nám cez kontaktný formulár

 

Naši partneri, ktorých zastupujeme na Slovensku

La Finestra sul Cielo


  • Sme autorizovaný distribútor na Slovensku.
strukoviny, obilniny, múky, cestoviny, korenie, soľ, rastlinné mlieka, ovocné šťavy, makrobiotika, doplnky výživy

la finestra sul cielo

 

 

 

 

 

Cooperativa Agritur


  • Sme autorizovaný distribútor na Slovensku a v Česku.
džemy bez pektínu a cukru, džemy s trstinovým cukrom, gastro balenia džemov, zaváraniny, ovocné šťavy, ovocné krémy

cooperativa agritur

 

 

 

 

 

Biotuscany


  • Sme autorizovaný distribútor na Slovensku.
extra panenské olivové oleje, rastlinné oleje lisované za studena, octy, balzamikové octy, balzamikové krémy, pesto, ekologické čistiace prostriedky

biotuscany

 

 

 

Gelfruit


najkvalitnejšie mandle, pistácie, píniové oriešky, lieskovce , orieškové múky a orieškové maslá priamo zo slnečnej Sicílie od farmárov

 

Cafézia


  • Sme autorizovaný eshop na Slovensku.
pražená káva s kofeínom bez vedľajších účinkov

Cafézia, káva ktorá nakopne a neublíži

 

Cannature


  • Sme autorizovaný eshop a distribútor na Slovensku.
slovenské konopné produkty - semienka, olej, čaj, múka, krém, mydlo, ktoré sú vyrobené z konope vypestovanej na Slovensku

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia