Zelený jačmeň posilní imunitu a ochráni Vás pred jesennou chrípkou!

Infobar icon

Mlynčeky KOMO - Na základe opatrení z dôvodu COVID-19 pracuje aktuálne vo výrobnom závode KOMO len 30 zamestnancov z pôvodných 170, čo značne sťažuje výrobu mlynčekov u výrobcu KOMO v Rakúsku. Aktuálne výrobca KOMO a my v bionakupy.sk evidujeme zvýšený počet objednávok na mlynčeky, preto vás prosíme o trpezlivosť a pochopenie. Všetky mlynčeky budú dodané, ale s meškaním pár týždňov. Výrobca KOMO a my robíme všetko preto, aby sme vám mlynčeky dodali čo najskôr. Ďakujeme ešte raz za trpezlivosť.

Kategórie
 
 
 
 
 

Zelený jačmeň posilní imunitu a ochráni Vás pred jesennou chrípkou!

zelený jačmeň posilní imunitu a ochráni pred chrípkou

Únava, pracovný stres a nezdravá životospráva. To všetko sú príznaky, že žijeme v 21. storočí. Väčšina zamestnaných ľudí má na obed 30 minút a za ten čas si nestihne jedlo ani vychutnať, nieto ešte vnímať všetky chute a vône. V tejto uponáhľanej dobe si musíme potrebné minerály, vitamíny, stopové prvky a všetky zdraviu prospešné látky dopĺňať inak. Ideálnym riešením sú zelené potraviny. Príroda je bohatým zdrojom prirodzených liečiv pre naše telo. Vieme v nej nájsť potrebné vitamíny a minerály, ktoré nám napomáhajú k lepšiemu fungovaniu nášho organizmu. Existujú však rastliny, ktoré majú extrémne vysoký obsah vitamínov a nesmierne pozitívny vplyv pre naše telo. Presne takým je aj zelený jačmeň. Fenomén jačmeňa sa objavuje z dôvodu zhoršujúcich sa životných podmienok a nezdravého životného štýlu. Akonáhle si ľudia uvedomili silu jedla, ktorú im ponúkla ich matka príroda, začali samostatne pestovať, aby robili to najlepšie z toho, čo im bolo poskytnuté.

Zelený jačmeň nie je liek, a predsa lieči.

Zelený jačmeň, inak nazývaný aj mladý jačmeň, je typom zelenej trávy, ktorá obsahuje obrovské množstvo živín. Tým, že je jačmeň ešte zelený, obsahuje v sebe chlorofyl, ktorý premieňa slnečnú energiu na bielkoviny, vitamíny, minerály, uhľohydráty a enzýmy. Sila chlorofylu sa už od dávnych čias využíva na osvieženie krvi a pre jeho protizápalové a dezinfekčné vlastnosti. Zelený jačmeň lieči rôzne choroby a pomáha udržiavať naše telo v dobrej kondícií. Mladý jačmeň vykoná skutočný zázrak – pomôže telu, aby sa liečilo samo. Mladý jačmeň nie je len pre chorých, ale aj pre zdravých ľudí, ktorí si chcú dobrý zdravotný stav udržať po dlhé roky. Zelený jačmeň pomáha pri prevencií, ale aj pri liečení rôznych chorôb ako je napríklad astma, rakovina, kožné problémy, srdcovo-cievne choroby, problémy s obličkami, obezita, ateroskleróza, celkovo posilňuje imunitný systém a podporuje dobrú kondíciu organizmu.

Aké sú účinky zeleného jačmeňa na naše zdravie?

 • posilňuje vlastný imunitný systém
 • liek na kožné problémy
 • spomaľuje bunkové starnutie
 • pomáha pri chudokrvnosti
 • chráni pred srdcovocievnymi problémami
 • normalizuje hladinu cukru v krvi
 • potlačuje rast rakovinových buniek
 • pomáha v boji proti civilizačným chorobám
 • účinný proti zápche
 • užitočná pomôcka pri chudnutí
 • má okysličujúce a antioxidačné účinky
 • bojovník proti alergiám a únave
 • pomáha čistiť pečeň
 • pozitívny prínos pre aktívnych športovcov

Jednoznačne sa dá konštatovať, že zelené rastliny vďaka svojmu zloženiu prospievajú zdraviu a udržujú organizmus v slušnej kondícii. Zelený jačmeň je skvelý výživový doplnok, ktorý pomáha pri všetkých zdravotných problémoch, prospieva zdraviu a dobrej vitalite ľudského organizmu. Náhlivosť za úspechom, dokonalou rodinou a kariérou prináša svoje klady, ale má aj veľa negatív, ktoré sa odzrkadlia na vašom zdraví. Zahrňte teda konzumáciu zeleného jačmeňa a iných zelených potravín do svojho pravidelného jedálnička a sami na sebe pocítite pozitívny vplyv. Nielen, že sa budete lepšie cítiť, ale budete lepšie aj vyzerať a určite si to všimne aj vaše okolie.

 
 
 

Upozornenie: Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našich stránkach sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny, prípadne jej výživových a liečivých účinkoch. Dovoľujeme si vás upozorniť, že všetky informácie na tejto stránke majú informačný charakter a v žiadnom prípade neslúžia ako náhrada liečby predpísanej lekárom.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia